MISIRLI ÇOCUKLARIN KALBİ TÜRK CERRAHLA ATIYOR!
Hatipoğlu Ailesinin Acı günü
SUDENAZ DEMİR ŞİİR VE RESİM YARIŞMASI BİRİNCİSİ
“ÇOCUĞUNUZLA ÖNCE DOĞRU İLETİŞİM KURMALISINIZ”
Bu haber 14 Nisan 2010, Çarşamba 17:53 tarihinde eklendi. 3993 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Günday Ailesinin Acı Günü

Melahat Günday bugün Tabakhane Camii`nde kılınan öğle namazına müteakip öğrencilerinin gözyaşlarıyla uğurlandı
Günday Ailesinin Acı Günü Merhum Fırıncı Mehmet Günday’ın kızı, Kenan ve Merhum Kamil Günday’ın yeğeni, Eczacı Tahsin Günday ve Talat Günday’ın Halasının kızı, Tevfik Günday’ın Amcasının Kızı, Yavuz Karaman’ın baldızı Samsun Ticaret ve Sanayi İlköğretim Okulu Sosyal Bilgisi Öğretmeni Melahat Günday(48) vefat etti.


Uzun zamandır yakalandığı amansız hastalık nedeniyle tedavi gören ve bu sabaha karşı vefat eden Öğretmen Melahat Günday’ın cenazesi Cumhuriyet Mahallesi Bafra Askerlik Şubesi yanı Günday Apartmanındaki evinden alınarak Tabakhane Camii’ne getirildi. Öğle namazından sonra kılınan,  cenaze namazına müteakip Asri Mezarlıktaki Aile Kabristanlığına Defnedildi.


Cenazeye Samsun Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Müdürü Saffan Bölükbaş, Okul İdarecileri, Öğretmenler, Öğrencileri, Siyasi Parti Temsilcileri,Türk Kızılayı Bafra Şube Başkanı Osman Genç, Muhtarlar, Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. 


Samsun Ticaret ve Sanayi Odası İlköğretim Okulu Müdürü Saffan Bölükbaş,’’Melahat Öğretmen okulumuzda öğrenci ve idarecileri ile  kurduğu  sevgi, saygı bağıyla tanınıyordu. Genç yaşta 48 yaşında aramızdan ayrılması bizler için büyük acı oldu. Onu her zaman anacağız.’’dedi.


Öğrencileri ise öğretmenlerine son görevlerini ellerine çelenk taşıyarak yaptılar. Bafra Haber Gazetesi olarak, Merhumeye Allah'tan Rahmet kederli ailesine baş sağlığı dileriz.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
BAFRA'MIZIN EN BÜYÜK SORUNU NEDİR
SU
YOL
OTO PARK
İŞSİZLİK
KALDIRIM İŞGALİ
ÇEVRE DÜZENLEMESİ
GaziSOFT Php Profesyonel Haber Yazılımı